Thor Makina

Thor Makina

Thor Makina

Thor Makina markasi ile artık su arıtma sektöründe faaliyet göstermekte olup, Müşteri memnuniyetini ilkelendinmiştir. Geniş ve tecrübeli personel kadrosu ile imalat, satış, yedek parça temini konularında müşterilerine kesintisiz ve tam zamanında hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Müşteri memnuniyetini ilke edinen thor makina müşterilerinin istekleri doğrultusunda her türlü makine imalatında başarı ile yürümektedir.

Satış yapılan ürünlerin fabrikamızda imal ederek gerekli parçaların ve imalatların süresini çok kısa zamanda indirdiği gibi ürünlerdeki kalite çıtasını her zaman yükselterek müşterilerin beğenisini kazanmıştır. Kullandığı ekipmanlar ve yüksek kalitede işçilik sayesinde güvenilir ve kaliteli sistemleri ekonomik olarak ve de çok kısa zaman içerisinde müşterilerine sunmaktadır. Bu bağlamda 2001 yılında kurulan thor makina sektördeki liderlik vasfını korumakta ve ilerleyen teknolojisi sayesinde sizlere şirket politikası gereği olarak uzun yıllar kesintisiz ve kaliteli hizmet sunmaya devam edecektir.

Thor Makina

Thor Makina markasi ile artık su arıtma sektöründe faaliyet göstermekte olup, Müşteri memnuniyetini ilkelendinmiştir. Geniş ve tecrübeli personel kadrosu ile imalat, satış, yedek parça temini konularında müşterilerine kesintisiz ve tam zamanında hizmet…

İncele

Referanslar